Ünlü eltilerimin yanında kendimi yetersiz hissediyorum

YA EŞİNİZ ANSIZIN ÜNLÜ OLURSA!
Büyük olasılıkla birinci anda birçok kişi bundan memnunluk duyar. Öylesine ünlü, herkesin hayran olduğu, peşinden koştuğu birinin nitekim sevdiği tek kişi olmak… Fakat sonra? 

Bu durumun sonrası değerli çünkümadalyonun bir de öbür yüzü var.İlk anda “düşlerdeki gibi” görünse de şayet siz de eşiniz kadar ünlü değilseniz, yüzleşeceğiniz zorluklar birbirinin peşi sıra gelir.Bunları anlatma nedenine gelirsek…

AİLEDEKİ TEK ‘ÜNSÜZ’ KİŞİ
Dünyanın parmakla gösterilen ünlülerinden biri, kendisiyle birebir kesimde çalışmayan bir genç bayanla evlendi yıllar evvel.Gerçi o vakit o genç adam da ünlü değildi şimdi. Çok kısa mühlet sonra tüm dünya onu ve kardeşlerini tanıdı. 

Çift, uzun müddettir evli ve iki çocuklarıyla keyifli bir hayat sürdürüyorlar. Yeniden de ünlü kişinin karısının itiraflarına nazaran bu işin tatsız bir yanı da var.

Çünkü evliliğini muvaffakiyetle sürdüren o genç bayanın gelin gittiği ailede bir değil birden çok ünlü var. Kocası, kocasının iki kardeşi ve onların eşleri de mesleklerinde dünya çapında ün sahibi. Yani ailede tek ünsüz kişi “Onların yanında kendimi yetersiz hissediyorum” diyen bu genç bayan.

İKİ ELTİSİ DE DÜNYA ÇAPINDA ÜNLÜ 
Durumunu bu türlü özetlediğimiz kişi Jonas Brothers (Jonas Kardeşler) isimli müzik kümesinde yer alan üç kardeşin en büyüğünün eşi. Yani Kevin Jonas’ın 2009 yılında evlendiği Danielle Jonas.

36 yaşındaki iki çocuk annesi genç bayan, ünlü bir ailenin üyesiyle evli olmanın kendisine nasıl hissettirdiğini anlattı.

Özellikle de ünlü eltileri, yani Joe Jonas’ın oyuncu eşi Sophie Turner ve Nick Jonas’ın yeniden ünlü bir oyuncu olan eşi Priyanka Chopra ile kendini nasıl kıyasladığını.  

‘KENDİMİ YETERSİZ HİSSEDİYORUM’
Lady Gang isimli podcast yayınına konuk olan Danielle Jonas, ünlü eltilerinin yanında kendini yetersiz hissettiğini söyledi.

Kevin Jonas ile evlenmeden evvel kuaförlük yapan genç bayan, her ikisi de ünlü oyuncu olan Sophie Turner ve Priyanka Chopra’nın yanında kimi vakit kendine itimat hissinin azaldığını itiraf etti. 

Danielle Jonas “Diğer kızlarla birlikteyken, ünlüler dünyasına ilişkin olmadığım için kendimi olduğumdan daha “az” hissediyorum” diye konuştu.

Bu ortada çabucak hatırlatalım. Aslında Danielle, kocası Kevin ile birlikte TV için bir reality gösteri hazırlamıştı. Ancak bu serüven yalnızca iki dönem sürdü.

‘ONLARIN ORTASINDA KENDİ YERİMİ BULMAYA ÇALIŞIYORUM’ 
Danielle Jonas, kocasının kardeşleri Joe ve Nick’in ünlü eşlerle evliliği hakkında ” Onlar oyuncu, herkes onları tanıyor. Ben de o anlarda kendime ‘Bende Danielle, biliyor musun?’ diyorum” formunda konuştu.

Genç bayan, ünlülerden oluşan bu aile ortasında kendi yerini bulmaya çalıştığını kelamlarına ekledi. 

TANIŞTIKLARINDA KOCASI BU KADAR ÜNLÜ DEĞİLDİ
Aslında Kevin ve Danielle tanıştıkları sırada Jonas Brothers kümesi bugünkü kadar ünlü değildi. İki genç, aileleriyle birlikte Karayipler tatilindeyken birbirlerini birinci kere gördüler.

O vakitler Danielle, kendisinden etkilenen, kendisinin de hoşlandığı bu genç adamın kardeşleriyle birlikte, 2000’li yılların en ünlü müzik kümelerinden birine dönüşeceğinden habersizdi. 

Kevin, Danielle’in telefon numarasını da genç kızın ablasından aldı. Lakin çabucak aramadı. Evvel onun toplumsal medya sayfasını inceledi. Sonra da telefon etme hamasetini kendinde buldu.

Belli ki ikisinin de hisleri karşılıklıydı. 2009 yılının aralık ayında New York’ta hayatlarını birleştirdiler.Çiftin 2014’te dünyaya gelen Aline Rose ve 2016 yılında doğan Valentina Angelina isminde iki tane kızı var.

KOCASI ONA MECNUN ÜZERE AŞIK: Kevin Jonas ünlü eltilerinin yanında kendini makus hisseden karısı hakkında hissettiklerini de bir röportajında şöyle anlatmıştı: “Hayatımın aşkı. Birlikte yaptığımız seyahate bakınca ne kadar kusursuz bir şey gördüğümü anlatacak söz bulamıyorum:”

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir