Yeliz Yeşilmen ve Hande Sarıoğlu birbirine girdi! Yasal yollara başvuracak

Hakan Akkaya ile yaşadığı tartışma sonrası sunuculuk yaptığı Tarz İkonu müsabakasından ayrılan Hande Sarıoğlu, bugün TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Yarışta Akkaya ile yaşadıklarından bahseden Sarıoğlu’nun sorumluluk almakla ilgili söyledikleri Yeliz Yeşilmen’i kızdırdı.

YEŞİLMEN: GÜZELSİN LAKİN BOŞSUN

Programı izlerken Hande Sarıoğlu‘nun “Sorumluluk alamam, evlenemem” kelamlarına kayıtsız kalamayan Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabından görüntü yayınlayarak “Canım sen 34 yaşında hala gece kulübüne gideceğim diye kedi, köpek sahiplenemem, evlenemem, sorumluluk alamam diyorsan… Kim bu arkadaşımız bilmiyorum. Sorumluluk alamayan bir insanın bu dünyaya geliş emeli nedir? Sorumluluklar alacağız, bizlere yükler yüklenecek. O imtihanları verip, çıkacağız ki insan olduğumuzu hatırlayalım. İnsan olmak yalnızca kulüplere gitmek ve kendini sevmek değildir. Şiddetle kınıyorum. Takipçilerim söyledi, haber spikeriymiş. Beğenilen da bir bayan, bilhassa kalçaları çok hoş. Dans ettiği için kovulmuştu. Kız hala aklın fikrin dansta mı? Seni Allah ıslah etsin. Güzelsin, hoşsun lakin üzgünüm boşsun” dedi.

SARIOĞLU: EVLİ BEŞERLERLE BİRLİKTE OLUP DAYAK YİYEN DEĞİL MİYDİ?

Canlı yayında Yeliz Yeşilmen’in söylediklerini duyan ve hudutlarına hakim olamayan Hande Sarıoğlu ise “Geçmişini bu kadar çabuk unutan beşerler bu türlü yorum yapabiliyor mı hakikaten? Alzheimer mi olmuş geçmişini unutarak. Evli beşerlerle birlikte olup dayak yiyen sen değil miydin? Beni tanımıyorsun, karakterimi bilmiyorsun. Karşıma geçsen iki söz laf edemezsin” biçiminde konuştu.

YEŞİLMEN: BANA SÖYLEDİKLERİNDEN ÖTÜRÜ DAVA AÇACAĞIM

Sarıoğlu’nun kelamlarına sonlanan Yeliz Yeşilmen, yeni bir açıklama daha yaparak yasal yollara başvuracağını söyledi. Sarıoğlu’na reaksiyon gösteren Yeşilmen, şu tabirleri kullandı: “Ben seninle tatlı tatlı konuştum. Yorum yapabilirim. Ben de o programa çıktığımda yorumlar geliyor. Bu türlü hunharca, ruhsal şiddet, fiili şiddet uygulayarak yapmıyorum. Hande midir nedir çok terbiyesizce ve ayıp konuştu. Çabucak bugün kendisine dava açıyorum. Ben ona karşı incitici ve alçaltıcı bir şey söylemedim. Yalnızca sorumluluk almak hoştur dedim. Çok ayıp, hiç yakıştıramadım. Gitsin bu işin duayenlerinden eğitim alsın. Bu türlü çan çan konuşmasın. Son yıllarda çıkan fenomen ve ünlüler kendilerini Kaf Dağı’nda zannediyor. Ben bu türlü gelen tenkitlere saldırmıyorum. Bana söyledikleri kelamlardan ötürü dava açıyorum ve gelirini de hayvan hakları için kullanacağım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir